| Mirrabella a întrebat:

Deci vreau sa stiu cum fac sa imi pun un singur nume la facebook thinking Spre exemplu ma cheama Deea Andreea si vreau sa pun doar Andreea, cum fac?!

Am vazut mai multe persoane cu un singur nume, deci nu cred ca e imposibil laughing

Funda :3.

3 răspunsuri:
| WhiskyGirl a răspuns:

Buna!
Si eu am vazut chestia asta si am intrebat-o pe o fata. A zis ca a facut asta prin iPhone 5 straight face.

| Dede35 a răspuns:

Te pot ajuta dăi add la mess dedediana35. :3 Sau Fb https://www.facebook.com/? ref=tn_tnmn