| Anonim1a1 a întrebat:

Buna, desi sunt slaba am foarte multa celulita, ce imi recomandati sa fac (adevarul e ca mananc foarte multe dulciur/zahar, prajeli, insa daca ma las de astea slabesc foarte mult).Ce imi recomandati sa fac ca sa o combat fara sa slabesc (stiu ca sportul ajuta, dar daca mananc fara prajeli si dulciuri raportul de calorii scade foarte mult iar daca mai fac si sport slabesc ) Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa mananci multe fructe, sa nu mai mananci multe dulciuri, sa nu mananci carne de porc si sa faci jogging zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ca slabesti, daca nu mai mananci zahar si dulciuri., atunci nu mai manca, slabesti pana in limita bunului simt, pana crezi tu ca e ok, apoi schimbi alimentatia si mananci mai sanatos, si pui kg la loc pe tine, dar intr-un mod sanatos.