| Roxana6277 a întrebat:

Despre ce este cartea 'Nu plange sub clar de luna' de Heather Davis? Nu vreau rezumate si nici comentarii luate de pe net, vreau ce parere aveti voi si despre carte. Cea mai buna descriere funda restul vot.

Răspuns Câştigător
| Crisa_4844 a răspuns:

O tipa al carui tata este un celebru plastician merge intr-o tabara cu copii asemenea ei. Unul dintre copii, un baiat, este varcolac si ea se indragosteste de el, inainte de a stii asta. El ii salevaza viata si povestea lor de dragoste se contureaza frumos pana cand tabara se termina. Pentru ca nu pot traii unul fara altul el o urmeaza pe fata in tabara militara si asa se termina cartea dar am auzit ca va fi si o continuare. Suna siropos dar e mai degraba mai multa actiune, mie personal mi-a placut. Merita citita.

1 răspuns:
| CartideCitit a răspuns:

Pentru o parere obiectiva citeste recenzia de aici : http://www.cartidecitit.ro/......s-recenzie
Lectura placuta!