| kitty00 a întrebat:

Buna dimineata! Am o intrebarethinking daca cineva care are cartela prepay la Orange vrea sa trimita cam 100 sms la alt utilizator prepay se poate? Daca da cum? Dar daca acel cineva care vrea sa trimita sms este pe abonament?

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Nu se poate trimite mesaje/minute, se poate trimite doar euro de la 1 in sus.

| kitty00 explică (pentru Flaviucu):

Ce naspetcryingcrying((.rolling on the floor)))))))

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Depinde foarte mult la ce anume te referi. Daca vrei sa transferi mesajele, ca si resursa, altui utilizator, acest serviciu nu este disponibil nici pentru abonament, nici pentru PrePay. Se poate face doar transfer de credit. Daca te referi la expedierea de mesaje, atunci raspunsul este da, se poate, atat de pe cartela cat si de pe abonament.
O zi buna,
Orange Helpers