| georgiana77 a întrebat:

Buna dimineata..am o mare mare problema..nu stiu ce sa ii i-au cadou unui coleg de clasa..sunt in clasa a9-a si am hotarat sa ne facem cadouri intre noi..eu m-am gandit la o minge pe care sa semneze toti colegii dar nu stiu daca e un cadou memorabil. vreau niste idei! tin sa spun ca colegul meu e ceva gen mai nebunatic si glumet

4 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Hei amice te-ai gandit macar daca e fotbalist? ai putea sa ii faci ceva de genul cum ai spus tu cu mingea dar la fel de bine ai putea sa ii ei un tricou alb alb sa se semneze toti din clasawinking deci da imi place idea ta dar sa fie un tricou nu o mingewinking
bafta

| georgiana77 explică (pentru jj95):

Joaca la o echipa si din cauza asta m-am gandit la o minge.

| jj95 a răspuns (pentru georgiana77):

Atunci da este buna ideea ta si imi cer scuze ca am spus amice nu m-am uitat la nume

| uPPex a răspuns:

Incearca un tricou haios
imi place si mie ideea cu mingea
cred ca s-ar potrivi big grin