| anonim_4396 a întrebat:

Bună Dimineata TPU! Am si eu o intrebare poate sa se intample ceva neplacut daca nu dormi fara lenjerie intima?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din contră, e recomandat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Ca să poți adormi ușor, ai nevoie de un minim de confort termic și de cât mai puține haine pe tine care să te strângă pe corp, sau să îți deranjeze mișcările pe care corpul le face inconștient în timp ce dormi. Astfel, ai nevoie de o pătură sau o plapumă moale care să te acopere. Pijamaua, cămașa de noapte sau chiloții nu sunt necesari, doar dacă te-ai obișnuit să adormi astfel.

| Andreeush a răspuns:

Nu are ce să se întâmple.

| Sofer a răspuns:

Nu are ce sa ți se întâmple.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Dacă dormi fără lenjerie intimă vrei să pui? Dacă la asta faci referire nu, nu are ce să se întâmple neplăcut atâta timp cât nu îți este frig. Baftă!

| Anonima163333 a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar sa nu fie rece.

| Veltorb a răspuns:

Nu

| DeeaCarmen a răspuns:

Euasadormde ani, și u am pățit nimic

| ClatitaCuMiere a răspuns:

Daca nu este frig si lenjeria intima este una de calitate, care nu te incomodeaza in niciun fel, nu se intampla nimic.

| MualimAl09799 a răspuns:

Dar pot sa te întreb și eu de ce ai vrea sa dormi fara lenjerie xD?