| seby27278 a întrebat:

din greseala cand mi-am reinstalat windows-ul am sters si diskul D acolo unde aveam fisiere importante ( nu stiu unde mi-a fost capul) si acuma as vrea sa le recuperez. sunt foarte importante. Cum as putea sa le recuperez? Va roog ajutati-ma. Funda pentru un raspuns bun!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Descarcă programul freeware Recuva de la firma Piriform. Te rezolvă mai bine ca „văru'"... happy

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......s-3865209/

incearca tutorialul asta sa vezi daca te ajuta...succes

| Criss197 a răspuns:

Incearca cu programul EasyRecovery, eu l am incercat si e chiar bun. Am gasit chiar si poze din 2007.

| albul96 a răspuns:

Intra in discull C si vei vedea scris 'old windows' acolo s-au pastrat toate fisierele tale!
Funda?