| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

Buna din nou dragii membrii TPU cum sa devin cantareata si cat m-ar costa dati detalii multe vreau sa stiu tot despre lucurul acesta si cat ar costa,eu am voce nu e o problema,nu merg la canto, cant destul de frumos, daca credeti ceva va rog sa-mi spuneti cum as putea sa-mi fac vocea mai placuta Funda multumesc! raspunsuri cat mai mari

3 răspunsuri:
| d00ris a răspuns:

Incearca sa iti faci un cont de facebook in care sa incerci sa adaugi doar oameni cunoscuti.Mergi de la prieteni la prieteni si vei reusi sa ajungi si la oameni faimosi din Romania. Dupa ce ai reusit sa iti strangi mai multi prieteni (incearca sa adaugi si cantareti straini) adauga filmulete in care canti...si la fel poti sa faci si pe youtube.te inregistrezi si postezi filmarile

| Farcas_Alina_1979 explică (pentru d00ris):

Si cat ar costa facultatea?

| Diabolik94 a răspuns:

Ar trebui sa faci canto. Daca vrei sa fi renumita inregistraza-te si pune clipul pe youtube.Bafta!