| moustachelover a întrebat:

Buna din nou TPU happy Joi e Valentine's Day si m-am impacat cu ex-u laughing Imi puteti recomanda va rog niste cadouri? Multumesc anticipat, FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O pernă în formă de inimă, pe care să scrii : Vezi Idiotule! Te iubesc!
Asta așa că ați fost despărțiți poate îi vine mintea la cap.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O perinita in forma de inimioara sa fie rosie si sa scrie,, te iubesc,,

| Kukiux a răspuns:

Ceva personalizat care sa ii aminteasca de tine.

| L0ve a răspuns:

Un ceas, o bluza/un hanorac ceva thinking obiecte personalizate cu voi ...si sa va tina mult relatia:*

| FRS a răspuns:

Desi e cam tarziu, ii poti comanda retroactiv ceva de aici : www.royalthings.wordpress.com