| Cherry56 a întrebat:

Din pacate am picat proba de traseu pentru obtinerea permisului auto. As dori sa stiu daca ma pot duce imediat acum sa dau sala sau traseul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Acum trebuie sa astepti 15 zile lucratoare pana la sala si dupa ce iei sala vei fi programata de calculator. :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti 15 zile lucratorare sa dai sala iar, apoi cand esti programat la traseu

| Sweetie6LA a răspuns:

Teoreti, nu. Cam doua saptamani ai de asteptat pana sa poti sa dai din nou ecamenul de traseu. Sper ca ti-am fost de folos. happy