| Sisuu a întrebat:

Din pura curiozitate as vrea sa stiu care este melodia voastra preferata! :d O zi buna!kiss

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Poate suna ciudat, dar am cate o melodie preferanta in mai multe categorii sa zic asa. Look:

* Melodia care ma reprezinta : EMIL - Raman la fel
* Melodia care ma face sa rad : Inna - 10 minutes
* Melodia care ma face sa plang : Jason Walker - Down
* Melodia preferata : An Cafe - Summer Dive
* Melodia pe care am cele mai multe amintiri : Linkin Park - Leave out all the rest
* Melodia pe care n-o voi uita niciodata : Animal x - Balada
* Melodia pe care am ascultat-o cand m-am indragostit : Sunrise Avenue - Welcome to my life
* Melodia pe care o ascult cand sunt suparata : Miyavi - Itoshii Hito
* Melodia pe care am dansat extreeem de pervers : Puya - Sus pe bar
* Melodia care, odata, era a mea si a ultimului tip cu care am fost : Disciple - Things Left Unsaid
* Melodia pe care am ascultat-o cu el: Chris Daughtry - It's not over
* Melodia pe care o urasc : Dj Sava si Raluk - I like ( the trumpet )
* Melodia de la varumeo: Ice Box - There For Tomorrow
* Singura melodie care imi place din reclame : Weezer - Island in the sun
* Prima melodie dupa care am fost innebunita : The Red Jumpsuit Apparatus - Guardian Angel
* Melodia de care nu m-as plictisi : Grasu XXL & Guess Who - Azi nu
* Melodia pe care o ascult cand sunt indragostita : Leona Lewis - I will be
* Melodia pe care o ascult acum : NeverShoutNever - BigCityDreams

13 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Mie imi place mult Rihanna-unfaithful, chiar daca e veche inca imi place. Deasemenea imi mai place foarte mult alors on danse, kesha-tik tok si grasu xxl ft. guess who-azi nuhappy

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Îmi place Good gone girl- Mika.

| Aiicha a răspuns:

Am mai multe melodii preferate, dar ma opresc la una:Outlandish-Aicha.

| ♥.Sagemix a răspuns:

Justin Timberlake - what goes around, comes around.
http://www.youtube.com/watch?v=8RhSOx6NPy4

| Anna98Anna a răspuns:

Eu am 3 melodii preferate
justin bieber- eenie meenie
http://www.youtube.com/watch?v=hT0mHIRKARM

shakira-waka waka
http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0

charice feat iyaz-pyramid
http://www.youtube.com/watch?v=BhT2HhEllpw

| 1112 a răspuns:

Soulja Boy-Kiss Me Thru The Phone

e cam veche dar imi place mult

| Deea :x a răspuns:

A mea e : alors on danse happy love struck

a ta?

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Preferata e prea mult, dar e o melodie care-mi place. Michael Jackson-You are not alone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kelly Clarkson - Behind these hazel eyes
http://www.youtube.com/watch?v=VCEc1u3SIYM

| kamarera a răspuns:

Nick Kamarera- Beautiful days happy

| alinutza_9023 a răspuns:

Buna! melodia mea preferata este manana es para siempre canta alejandro fernandez.

| maddy_8491 a răspuns:

Kelly rowland-commander