| Ïvä_Marïä_1999 a întrebat:

Buna dragi fete, domnisoare vi se intampla cumva asa ceva?
Mie mi-a venit menstruatia pentru prima oara pe 4 ianuarie si de atunci nu mi-a mai venit menstruatia si incep sa ma ingrijorez din cauza asta imi este frica sa ma duc la ginecolog
Imi puteti spune ce mi se intampla?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E normal in primii 2 ani maxim sa mai fie dereglari de genul. Nu e nevoie sa mergi la ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergi la ginecolog pentru problema asta, nu o sa ne dezbrace. in al doilea rand, mie mi-a venit un an, dupa nu 6 luni, si apoi iar.

| Biee19 a răspuns:

Buna^^
Cand iti vine pentru prima data, s-ar putea ca in primele luni sa nu-ti vina regulat...dar totusi din ianuarie pana acum e ceva timp.Mai bine mergi la un medic totusi.^^