| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragii mei! happy Am si eu nevoie de ceva ajutor din partea voastra!
As vrea sa-mi recuperez cateva poze de pe hi5-ul meu, daca se mai poate recupera ceva de acolo ...pentru ca dupa aceea il voi sterge! Cum as putea face acest lucru?!
Multumesc frumos! >big grin

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

Nu da funda inca! Am eu solutia cea mai usoara:D. Uite cum sa faci : Pe acest site http://www.heyo.ro iti faci un cont apoi dai aici http://www.heyo.ro/hi5-backup. html si trebuie sa introduci ce iti cer ei acolo. Procesul dureaza 5 - 90 min în funcţie de numărul de imagini, atentie profilul trebuie sa fie pe public adica sa poata vedea toata lumea profilul tau de hi5.

Funda?:D

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ai mozilla? daca da intra cu mozilla

Du'te unde ai poza. Apoi la mozila sus e bara unde scrie fisier, editare etc. Du'te la unelte - informatii pagina- Multimedia (acum in jos ai niste lincuri, cauta lincu de la poza ta, da clik pe salveaza ca... )

| EllyFMS a răspuns:

Sau mai simplu. faci print screen la pagina respectiva[e un buton pe tastatura [Prt Sc]. si intri intr-un program de editat poze[preferabil Photoscape]. sau poti sa intrii si in Paint. si dai CTRL+V. si decupezi doar poza.

| Georgelxxel a răspuns:

Din cate am observat nu te mai lasa sa salvezi poze de pe hi5. insa poti scoate poze cu un program gen screenshot. descarcati de pe net un program.