| A_2738 a întrebat:

dragii mei! am si eu o mica rugaminte la voi...as dori, daca se poate, cateva nume de reviste pentru adolescenti(P. S.:este o revista de liceu-gen revista scolii). Multumesc mult! astept nerabdatoare propunerile voastre, iar cea mai buna va fi rasplatita cu o funda mare, mare!:*:XO zi buna!

2 răspunsuri:
| SomeOne_1942 a răspuns:

O revista online pentru fete/femei/adolescente: www.lacafele.ro - te poti abona sa primesti cele mai noi articole direct pe email;)

| lolo121 a răspuns:

Pai pentru adolescenti ar putea fi:
Bravo Girl, Bravo, Cool Girl (face parte din revistele de top pentru adolescenti).A da si mai e Adolescent.
Funda?:::.::?