| daxxy a întrebat:

Buna dragilor, am si eu o intrebare in caz ca va pricepeti. am un aparat foto Panasonic-lumix si am observat astazi ca ii apar pe ecran cand il deschis niste dungi colorate si in rest e alb(nu e spart ecranul) si nu stiu ce poate avea, este cumva de vina displayul? stiti cam cat costa o reparatie? doar ca idee ca oricum il va duce tata la reparat insa as vrea sa stiu happy daca cunoasteti as dori o parere, merci mult :*

Răspuns Câştigător
| eurynomus a răspuns:

Si eu am aceiasi marca de amapart si nu are asa problmea, al tau cred ca are probleme cu displayul si in caz ca vrei sa l repari mai bine nu, te costa reparatia ct unu nou, eu sunt patit cu un Canon

| daxxy explică (pentru eurynomus):

Pfffu,si`mi place asa mult aparatul, e roz si simpatic, face poze ff bune, chiar o sa-l trimit pe tata sa-l repare, asta elaughing sa dea banii, merci mult pentru parere :* iti dau o fundita

| eurynomus a răspuns (pentru daxxy):

Ma bucur k te am ajutat si sper sa vad poze facute cu ap tau cel reparat. merci mult de funda esti o dulcika