| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* duminica viitoare ( pe 8) voi pleca la munte :X.
Si m-a apucat de pe acum sa imi fac bagajul laughing spuneti-mi si mie ce sa iau la munte big grin. App o sa fie si piscina la hotel asta ca sa stiti ce sa imi iau si in acest caz.Multumesc si dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Trebuie de la inceput sa stii ca la munte e mai frig decat in alte zone... Ce cred eu ca ar trebui sa-ti iei :
- Costumul de baie;
- blugi
- sosete
- adidasi si papuci
- bluzite (depinde si cat stai ca nu ai precizathee hee
- ia-ti o bluza de trening
- prosop
- crema de soare
- carti de joc
Si ma rog mai uita-te si tu in dulap si vezi ce ar trebui sa portiwinking
Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Daca vrei sa faci cu adevarat munte atunci ai nevoie de citeva elemente indispensabile : ruxac, bocanci, pelerina de ploaie, lanterna, harta, ghid turistic, pantaloni scurti, 2 perechi de trening, adidasi, haine groase, chibrituri, bricheta, cutit, etc. Asta daca vrei sa faci si drumetii! Pentru a putea sa spun mai multe am nevoie de detalii!
Cit stai, ce ai de gand sa faci, cu cine mergi, etc.

| DenysaLove a răspuns:

Merg in sinaia si stau 1 saptamana.Merg cu niste prieteni acolo happy