| MyhaElla17 a întrebat:

Dupa cum am mai zis vreau un papagal si o sa imi iau. Ma gandesc ce nume sa ii pun. Imi dati voi cateva exemple?

Răspuns Câştigător
| mifune a răspuns:

Unui papagal cel mai bine e sai dai un numi la care accentul e pus pe consoane spre exemplu Ara, Proșka, Goșa, peste citva timp daca ii vei acorda destula tentia il va pronunta si singur SUCCES!

2 răspunsuri:
| Liviu_2019 a răspuns:

Coco

| motolo9ve a răspuns:

Pai dupa ce o sal ai, o sa-ti vina ceva asemanator cu ce il caracterizeaza atat fizic cat si moral:d