| Cosmina30 a întrebat:

dupa cum stiti cu totii in cateva saptamani vine Craciunul.Iar eu am o problemalaughing La scoala facem schimb de cadouri iar eu am nimerit sa ii fac cadou la colega de banca..si nu stiu ce cadou sa ii fac, la fel si la cea mai buna prietena. Aveti ceva idei pentru fiecare dintre ele? Dau funda :*

1 răspuns:
| Dididia101 a răspuns:

Poti sa iei o trusa de aia faina de machiaj de la sephora, un accesoriu sau ceva personalizat cu un lucru care le place... Nu stiu, astea cred ca sunt cele mai ok optiuni happy