| utilizatorulnumberone a întrebat:

Bună!
E adevărată faza aia cu ce faci în prima zi de an nou faci tot anul?
Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Este o superstitie si e adevarata pentru cei care cred si sunt influentati de aceste credinte populare.

| AFR81 a răspuns:

Nu, e o prostie.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, asta e doar o superstiție ca toate celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândește-te ce ai făcut în 1 ianuarie 2015. Ai făcut exact același lucru zilnic, tot anul 2015? Nu prea cred.

| Catalinhhh a răspuns:

Salut!

Nu, asta ar însemna să fim ca roboții, noi facem lucruri raționale.

An nou fericit!

| MariaMary122333 a răspuns:

Superstitii! Nu te lua dupa ele. Traieste-ti viata!

| Rainbow40 a răspuns:

Sper ca nu pentru ca primul lucru pe care l-am facut a fost sa ma sperii de o petarda si sa vars sampania pe mine happy eu sincer nu cred in asa ceva. Sunt doar superstitii.