| raluk200 a întrebat:

e cineva de la Colegiul National Petru Rares Suceava pe aici, cumva? Am o intrebare privitoare la >manuale am inteles cand am fost ultima oara acolo ca se vor da incepand cu data de 25 iunie. Acum fiind 28, se dau sau trebuie sa mai astept? (am sunat acolo si nu raspunde nimeni) Multumesc si astept raspuns urgent, va rog.

Răspuns Câştigător
| Maryoo a răspuns:

Sunt si eu boboc la petru rares la mate-infobig grin cartile se dau de pe 25 pana in septembrie poti sa te duci sa le ei.de la biblioteca sau daca nu stii unde-i intrebi la secretariat(e in dreapta imd cum intri pe usa principala)
FUNDA?big grin
PS: In ce clasa esti si la ce profil?

1 răspuns:
| raluk200 explică:

Sunt la filo, intensiv engleza> a 9a A. Mss, le-am luat deja.