| Horodniceanu_Cristina_1977 a întrebat:

E un băiat cu care vorbesc din an in Paste,dar după aceea,in rarele momente in care vorbim noi,îmi spune:,,Buna sora mea ce faci,ma iubesti?; si de fiecare data când incerc sa-l întreb de ce face asta sta cu ochii in telefon si nu-mi raspu de, apoi pleacă. Deci, e inseamna asta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Face misto de tine.Mai ales ca vorbiti rar.

| T0T a răspuns:

Ești sora lui?

| Doub a răspuns:

Omu' se mai plictiseşte, csf.

| WaterDrop a răspuns:

Deci daca imi imaginez bine situatia: Tu stai singura pe banca, nu l`ai mai vazut de 1 an sa zicem. Apare el din senin, se aseaza langa tine si te intreaba "Buna sora mea ce faci, ma iubesti?" iar tu la randul tau il intrebi imediat "De ce imi faci asta?", dar el deja si-a scos telefonul si sta ganditor cu ochii in el, apoi se ridica fara sa spuna nimic si pleaca lasandu`te iar singura pe banca. Esti sigura ca este intreg la cap?
Acum serios, imposibil de spus cu exactitate ce inseamna asta doar din ce ai povestit tu pentru ca lipsesc o groaza de detalii si nu suntem ghicitori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil pentru ca el ti-a pus o intrebare si tu in loc sa-i raspunzi, ii pui alta intrebare. Poate are asteptari gen, sa ii spui ca da, si tu nu i zici.Desi,e ciudat baiatul,vorbeste cu tine din an in Paste,si are pretentii sa ai sentimente pentru el,ori de prietenie ( stii tu, mai sunt baieti/fete care cica sunt frati/surori), sau poate simte ceva pentru tine, nu stiu, nu stiu trecutul vostru.