| CristineDelaruss a întrebat:

Buna!
E un tip la noi la scoala, e a8a, si anul asta pleaca, si imi place enorm de el.
Dar faza e ca sunt a6a, si nu am vorbit cu el niciodata.
Cum pot sa fac sa ma bag in vorba cu el? Sunt foarte, foarte timida. Adica cand vine vorba de nebunii n'am nimic, dar cand imi place de cineva...
Si na, am vazut ca se uita si el la mine asa cutee, si uhh :

1 răspuns:
| AxyAxyMaxy a răspuns:

Stiu sentimentu` ...eu`s a7a happy ~ pai chestia e ca` : daca sh el te place e oK si poti sa intri in discutie cu el happyundeva in pauza [pe o banca ar fi romantic :p] dar daca nu te place s`ar putea sa iasa ceva naspa. Ideea mea ar fi (ca sa fii precauta) daca ai vreo prietena buna in clasa cu el poti sa o pui sa il intrebe daca te place dar sa fie si ea apropiata de el sa fie prieteni ca sa aiba curaj sa ii spuna happy sper ca m`ai inteleS big grin
Sh... daca` mai vrei sa discutam da`mi id`u tau prin mesaj happy
Astept :* Love` ya` :*