| anonim_4396 a întrebat:

Era un desen pa minimax acum mult timp in urma cu o insula care era condusa de o testoasa si mai erau cateva animale o caracatita un sarpe [erau mai multe] si erau doi pirati care tot incercau sa cucereasca insula dar niciodata nu reuseau...care stiti cum se numeste desenul raspundeti va rog multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| alexutu001 a răspuns:

Cred ca incurci desenele sau nu-mi aduc eu aminte bine in fine nu cumva era cu un baiat care putea sa respire sub apa si era prieten cu un delfin? http://www.youtube.com/watch?v=xszd89k2vvU

| kenny_2797 a răspuns:

Insula testoasei cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula piratzilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Island frog cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da chiar erau si nici eu nu gasesc nimic despre desenele alea... nu stiu de ce...