| maria91r a întrebat:

BUNA! este adevarat ca genoflexiunile ajuta la subtierea picioarelor? ce exercitii imi recomandati pentru subtierea picioarelor? mersi multhappy

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

E viceversa. Iti accentueaza muschii, tii mareste. Pentru micsorare mult masaj, care e eficient.
Succes!

| HBK a răspuns:

Daca ai o fire sportiva, incearca sa alergi o data, daca nu de doua ori pe zi. Ceva rezultate se vor vedea cu timpul.

| OanaG a răspuns:

Cauta pe youtube exercitiihappy genoflexiunile nu ajuta!

| andreea3000ify a răspuns:

Pfff si eu am aceeasi problema. eu incerc sa fac cat mai multe exercitii care sa solicite musculatura picioarelor.

http://www.lipstick.ro/index.php?id=36

http://www.eva.ro/......-3303.html

ai aici cateva sfaturi pentru niste picioare frumoase
pop;-*

| Zorro a răspuns:

Dar genoflexiunile te ajuta sa scapi de tesutu adipos incearca incepi sa alergi e mai eficient daca vrei picioare frumoase dar nu groase si musculoase

| Zorro a răspuns:

Dimpotriva iti mareste muschii si ii tonifica deci picioarele devin mai groasehappy incearca masaje cu impachetari dar nu prea ai sanse sa le faci mai subtiri daca nu ai mult tesut adipos pe ele