| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care alearga de dimineata? De dimineata insemnand 6.30. As vrea sa ma apuc si eu de alergat, dar nu stiu sa ma apuc, avand in vedere ca de la 9 am serviciu. Este mai benefic alergatul de dimineata pentru organism, stare de spirit sau o sa ma simt si mai obosita? As vrea sa ies putin din zona de confort, ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Eu. De multe ori fug dupa tramvai cand plec la muncă. Mă simt foarte bine toata ziua.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu alerg dimineata in weekend de obicei. Intotdeauna ma simt la energic cand alerg

| Gabriel2424 a răspuns:

Cand vrei tu, in loc sa tr culci sau sa stai pe Facebook, Instagram alearga macar 30 de minute iti da o energie si o stare de spirit buna, si este buna pentru conditia ta fizica mai buna.