| Roooxaneeelllll a întrebat:

Este cineva pe aici student la vreo facultate din cadrul "Universitatii Tehnice Gheorghe Asachi" Iasi? Am si eu nevoie de o lamurire : sunt studenta in anul I si trebuie sa ma duc pe 25 sa ma cazez la camin, insa nu stiu unde trebuie sa ma duc : la sediul facultatii unde am depus actele sau la camin? {funda }

3 răspunsuri:
| InSoMnIaC a răspuns:

Buna draga si eu sunt in primul an la facultate. Ar trebui sa suni la secretariatul universitatii si te lamuresc ei laughing Gasesti numarul pe siteul facultatiii Ca eu asa am facut cand aveam vreo nelamurire:
P S Poate ini arati si mie orasul ca tot in Iasi sunt si eubig grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la sediul facultatii

| BiTW a răspuns:

Bună! Sunt și eu la politehnică în Iași, iar de partea cu căminul am fost informat că trebuie să fiu la curent cu site-ul facultății, unde vor fi postate în această perioadă toate detaliile legate de cazare. Presupun că în primă fază trebuie să mergi la secretariatul facultății pentru a-ți lua în primire carnetul de student, iar după aceea la cămin, unde administratorul se va ocupa de restul treburilor. Cel mai sigur este să intri pe site-ul facultății din care faci parte, și să cauți numărul de la secretariat, pentru a te asigura cum stau treburile. La fel voi proceda și eu. happy