| bianca6890 a întrebat:

Buna! Este indecent să porți la liceu maiou? Un maiou fără decolteu. Având in vedere ca nu exista nici un cod de îmbrăcăminte. Mai ales când vor veni căldurile. La liceul meu sunt fete care vin cu buricul gol si fustițe scurte si nu le zice nimeni nimic, am văzut si profesoare cu decoltee foarte adânci. Nu înțeleg de ce un maiou ar fi indecent, pentru că din punctul meu de vedere abdomenul, decolteul si picioarele atrag mai multa atenție decât umerii.

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca e maiou din ala fara decolteu si nu e cu bretea subtire si transparent, atunci merge

| MariaQuenn27 a răspuns:

Este foarte ok