| mulinobianco a întrebat:

eu am 13 ani si de pe acum am gindesc ce profesie sa-mi aleg in viitor, imi doresc mult sa devin actrita, acum invat la o scoala de teatru din orasul meu, dar problema e ca sunt din Republica Moldova si nu cred ca asi putea deveni vestita la noi in tara, poate dupa clasa a 12 sa plec la universitate in Romania? sau dupa clasa 9 sa invat la colegiu si apoi la universitate? cum ar fi mai bine? mersi mult

1 răspuns:
| zuzabuburuza a răspuns:

Cred ca dupa clasa 9 sa mergi la colegiu apoi la universitate.SUCCES!