| Ciresikaaa a întrebat:

eu am fost grasa si am slabit.si acum am corpul pe care mi l-am dorit mereu dar sunt la fata mai urata crying adica mai slaba si pe langa ochi sunt putin neagra, si am si cearcane unpicsad cum pot sa scap de asta? nu imi ziceti sa mananc ca apoi iar o sa ma ingras si iarasi nu o sa fie bine, vreau raspunsuri multe si mai ales de la fete care sunt in situatia mea va rog mult dau fundita kiss

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

As zice ca cu un fon de ten bun pe langa ochi iar cercane-le ce crema anticeracanwinking incerca nu cred ca are ce rau sa iti facahee hee

| Lora a răspuns:

Pai machiajul face minuni! Dai cu cremea, corector, font de ten, pudra de fata si blush si esti perfecta!

| xBeatrice a răspuns:

In primul rand ia niste vitamine sigur ai nevoie daca te flamanzesti. Apoi cum au spus fetele un anti cearcan, un fond de ten si e pura magie (a idestule tutoriale pe youtube cum sa le aplici plus alte machiajuri daca nu te descurci ) si gaseste o modalitate de a-ti prinde parul ca sa te faca sa arati mai bine (tot pe youtube gasesti de-a tutoriale cate vrei si cate nu vrei ). Succes!

| username34567890 a răspuns:

Discuta cu un doctor specialist in treaba asta, si machiajul face minuni, dar probsbil ca tu ti-ai dori sa nu fie nevoie, insa pana ce ai sa afli o posibilitate care aplicata un anumit timp te va face mai "frumoasa la fata" permanent, adica sa nu mai fii pe langa ochi neagra si sa nu mai ai cearcane...
foloseste "machiaj" asa cum au raspuns fetele dinaintea meawinking

sper sa afli un raspuns complet la intrebarea ta. bafta!