| LalaCoriiii a întrebat:

Eu am laptop ASUS windows vista si am microfonul incorporat in laptop dar din greaseala am sters microfonul ce pot sa fac?!crying! Pot cumpara casti cu microfon cu mufa sau sa instalez microfonul inapoi singura va rog ajutati-ma cum sa repar asta! FUNDAbig grin!

7 răspunsuri:
| Black_Ics_1995 a răspuns:

Stii ca este imposibil sa stergi o piesa care exista din punct de vedere fizic, nu?

| LalaCoriiii explică:

Si cum sa il instalez si cum intru in programul files? drhouse112

| LalaCoriiii explică:

Si cum sa instalez microfonul si cum sa intru in programul files? drhouse112

| DrHouse112 a răspuns:

Pai daca l-ai sters de pe desktop ar trebui sa il gasesti in program files etc...iar daca l-ai sters complet din calculator tot ce trebuie sa faci e sa instalezi din nou microfonul. Sper ca am ajutat:*

| LalaCoriiii explică (pentru DrHouse112):

Si cum sa instalez din nou microfonul!

| LalaCoriiii explică (pentru DrHouse112):

SI cum sa il instalez din nou!

| DrHouse112 a răspuns:

Pfff pai il instalezi din nou cu ajutorul cd-ului pe care l-ai primit la cumpararea microfonului