| NiiiaaRawwr a întrebat:

Eu am parul ondulat, pana la umeri, atunci cand m-am tuns coafeza mi-a scurtat si bretonul iar acum sta foarte cret. Ce as putea sa ii fac sa stea drept? Il indrept aproape zilnic dar nu imi rezista decat cateva ore. Nu vreau sa folosesc fixativul deoarece nu il suport.

3 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Foloseste ceara. se aseaza super parul
costa pana in 30 lei si o gasesti in REAL sau CARREFOURbig grin

| zozolyyop a răspuns:

Hay saty spun o chestie iti dau in sfat nu-ti mai indrepta parul mai ales daca il ai ondulat eu iti spun din propria experienta ca exact si eu am patit la fel si am ramas fara par in cap asteapta sa creasca asa am facut si eu bafta!

| NiiiaaRawwr explică:

rolling on the floor
Pe unde stau eu numai Real si Carrefour nu existau.