| ManuSiGata a întrebat:

Eu am Samsung Corby si nu am jocuri. De unde sa scot gratuit si sa nu ma coste nimic.Mentionez ca n-am cablu de date.

1 răspuns:
| cosmin1211 a răspuns:

Gratuite e usor sa gasesti dar sa nu te coste nimic... mai greu. Dar cred ca ti-am gasit o solutie: iti cumperi credit, iti bagi cativa Mb si apoi intri pe un site de jocuri pe care il gasesti intai pe calculator si apoi bagi adresa direct.Toate sunt gratis, dar ti-am zis fara bani gasesti mai greu.