| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu colega mea am facut schimb de carcase Corby... Dar eu imi vreau carcasa inapoi... Dar telefonul nu era al ei, si al mamei ei! Ce sa fac daca imi vreau carcasa inapoi? Daca se supara mama ei pe mine?

2 răspunsuri:
| Minnie_8038 a răspuns:

Ii spui prietenei tale ca te-a certat mama ta pentru ca ai facut schimb. trebuie sa inteleaga. Si mama ei nu vad de ce s-ar supara pe tine. in fine. Daca nu incerci, nu ai de unde sa stii. Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine sa incerci, pana la urma urmei va intelege ce ati facut si va fi corecta. incearca. bafta

funda?happy