| anonim_4396 a întrebat:

eu impreuna cu o fata am facut o pagina de facebook, si ne-am cam certat, si am zis sa nu ii mai afcem nimic la pagina, sa o lasam asa, si acum ma trezi ca ea isi pusese alt nume la pagina noastra si daduse anunt cu noua ei pagina.asta m`a cam suparat, cu toate ca eu am facut pagina, doar eu, si schmbai un alt cont care il facusem cu ea, ii schimbai parola, si la id schimbai parola.Cred ca merita..., acum vreau sa stiu cum sa intru pe pagina ca sa o sterg sau sa-i fac ceva, mentionez ca m`am sters ca administratori si pe mine si pe ea. daca stiti(+cum sa o sterg), va rog ajutati`ma.promit funda si vot!

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu mai poţi face nimic.Se pare că ea a schimbat toate datele.

| dadaddadadda a răspuns:

Daca sti pe ce adresa de mess e facut primul cont si ai parola poti sa schimbi parola de la contul acela de fb si apoi sa ii dai dezactivare cont pentru totdeauna sper ca te-am ajutat funda big grin

| lollipopzz a răspuns:

Va rog, scuza`ti greselile de scrierebig grin

| lollipopzz a răspuns:

Si-a pus alt email...dar cum? eu am sters`o ca administrator, mentionez ca la pagina nu a cerut parola sau email...

| dadaddadadda a răspuns (pentru lollipopzz):

Fa-ti un cont de fb numai pentru tine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai ce sa faci, din moment ce a schimbat toate datele.