| AnOnim_6902 a întrebat:

eu ma epilez pe picioare pana la genunchi. dar cu cateva zile inainte de 1 iunie m-am gandit sa ma epilez pana sus ca trebuie sa mergem la plaja si se vedea urat ( mentionez ca sunt cam paroasa ) si nu era nici puf sau era blond, era negru si se vedea si pana unde m-am epilat la genunchi. asa ca m-am epilat. oare e bine ce am facut? unele persoane zic ca da unele zic ca nu, sad nu stiu ce sa cred ( m-am facut cu ceara nu cu aparatu )

2 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

Buna! daca te ai facut cu ceara e bine, pentru ca asa o sa ti creasca mai fin si mai rar si daca continui asa.in cativa ani vei avea doar cateva fire subtirii care abia se vor mai vedeabig grin funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e foarte bine cu ai facut.decizia ta. daca tu te simti bine e bine nu te mai gandi la trecut gandeste in prezent si viitor FUNDA?