| anoni1060 a întrebat:

Eu si verisoara mea vrem sa mergem la plaja cu tatal ei(unchiul meu)..pt ca tata e plecat din localitate si mama nu poate sa ne duca..in fine.Dar,matusa mea(mama verisoarei mele) zice ca e innorat si nu il lasa pe unchi-miu sa ne duca.Dar,casa mea e aproape de plaja si aici, la mine e frumos, la ei e cam noros.Deci,vremea pe plaja s-ar putea(cel mai posibil)sa fie buna.Ce sa facem ca sa mergem azi la plaja?

3 răspunsuri:
| Yosii a răspuns:

Buna happy. Pai. rugatii si voi sa va lase la plaja ca este super. spunetile ca nu ati mai fost de mult si mai bagati voi ceva pe acolo. si pana la urma o sa va lase daca tot insistati trebuie doar sa fiti cat mai convingatori. Bafta. Funda?

| Almássy a răspuns:

Stai pe capul lor toata ziua... functioneazalaughing

| Mihai_Filip_Filip_Mihai_1998 a răspuns:

Posibil poate norii suflati de vamt poate vn la tine