| tiberiubossu a întrebat:

Eu sunt cu o fata de doua luni si vreau sa ma despart, da nu stiu cum. Oricum, sa stiti ca eu sunt de treaba si un baiat finutz.

Răspuns Câştigător
| MrNob0dy a răspuns:

Si mai esti si modest laughing

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Va intalniti fata in fata, o intrebi daca mai are rost sa continuati, vorbesti frumos.

| Xpressurself a răspuns:

Daca nu stii cum sa te desparti de ea eu banuiesc ca nu vrei cu adevarat sa renunti la ea. Insa va trebui sa te hotarasti, pana la urma daca relatia nu merge cineva va spune stop si daca nu tu atunci o va face ea.

| Mirke a răspuns:

Bine de stiut, atunci nu te despartii, ca poate doamne fereste o ranesti, o sa se plictiseasca ea de tine la un moment dat!

| RespiraSiInspira a răspuns:

Daca nu ai curajul sa ii spui, pur si simplu devino mai rece.Crede-ma,o sa simta ca ceva nu e in regula

| Eme_Ema_1983 a răspuns:

Pai fiind fata cred ca te pot ajuta eu.
Intalnitiva undeva si saluta politicos dupa acea spune-i ca nu vrei sa o ranesti si vei fii direct.Zii ca relația nu mai merge, ca nu e vina ei ci a ta. Spune-i ca ramaneti amici daca vrea si ia bine înțeles.