| Marioraul36 a întrebat:

Buna, eu sunt impreuna cu iubita mea de 2 saptamani imediat, faza aiurea e ca ne-am bagat acum cat ii toata faza asta cu carantina si toata ziua vorbim de ziua cand ne vedem si ne luam in brate etc.
Dar i-am pov. ce am facut eu cu alte fete inaintea ei si ea mie ce-o facut cu alt baiat si sunt atat de gelos si da stiu sunt lucuri din trecut si mi-a zis ca ea nici nu simtea ceva pentru el si sunt prima persoana la care simte ca chiar ma iubeste. dar sunt gelos pe ce facea cu el si stiu ca o mare vina are carantina pentru ca sunt cu ea si inca nici nu ne-am luat in brate si cu ala din trecut s-o lins si etc. Da si eu m-am lins si am facut si mai si decat o facut ea cu ala dar eu tot sunt gelos.
Niste sfaturi si asa si stiu ca nu e bine pentru chestii din trecut cand eu nu aveam o treaba cu ea si ea cu mine.
Dar cum inca n-am facut nimic cu ea si ma gandesc ca ala din trecut o facut ma irita(pentru ca e carantina asta ca dupa carantina ma ling de 10 ori mai mult ca ala sau).
Multumesc

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| iamcristinab a răspuns:

Daca tii cu adevarat la ea, ii accepti trecutul.Nu avea de unde sa stie ca va fi cu tine in viitor, nu ai de ce sa fii gelos, e trecutul ei pana la urma, ar trebui sa il respecti.Incearca sa nu te mai gandesti la ce s-a intamplat si sa incerci sa devii tu cel mai bun pentru ea, daca ai probleme cu increderea in tine, sa ii demonstrezi ca tu o poti face cea mai fericita, nimeni altcineva.In felul asta nu are de ce sa se mai gandeasca la trecut daca in viitor totul este bine.
Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.

| iamcristinab a răspuns (pentru iamcristinab):

In prezent* scuze.
Am omis sa spun faptul ca ar trebui sa apreciezi ca a avut incredere sa iti povesteasca trecutul ei, pentru ca putea sa nu iti spuna nimic.Deci, e un motiv pentru care ar trebui sa te bucuri.
Multumesc pentru funda!

| Marioraul36 explică (pentru iamcristinab):

Cuplacere

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa te lingi baiete ca nu te opreste nimeni, daca tot esti atat de pornit, numai ia-o mai incet cu romana, ca ai facut-o praf, cu insiruirea aia de cuvinte, fara sens si semne de punctuatie.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca mi-ar fi permis, ti-as spune verde in fata ce esti.
In primul rand este un lucru foarte urat sa povestesti ce ai facut in viata anterioara. Asta nu se face, decat daca vrei sa te lauzi si sa-i faci rau partenerului. Asta denota cat de infantila este relatia voastra.