| MirunaMira9 a întrebat:

happy Eu vreau sa imi cumpar Ipad 3 big grin Ce parere aveti despre aceasta tableta? happy

3 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Pfff eu am Ipad 1 si am dat 2000lei pe el si pot sa spun ca a fost cea mai mare risipa de bani pe care am facut-o Apple ii o firma de **** nu iti cumpara Ipad 3 are un prieten si m-am jucat pe el stiu cum ii jocurile de pe appstore cand le downloadezi si te joci pe ele daca brusc iti iese dintr-un joc o sa iti iasa cu timpu din toate si din net si din setari si nu mai poti face nimic cu el eu am vrut sa il arunc de pe bloc da a zis fraimu ca mai vrea sa se joace pe el chiar daca iese de pe jocuri si din astea deci ia-ti Samsung sau Asus!
Aceasta este o opinie proprie nu trebuie sa ma asculti dar daca iti iei Ipad3 si se intampla ce am zis sau ai probleme cu el aduti aminte de tipu de pe TPU care a zis sa nu iti iei Ipad3
Bft!

| livishor13 a răspuns:

E cool

| Malisson_Anabelle_1989 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa-l folosesti. Jocuri, browsing, aplicatii, atunci e alegerea perfecta. E foarte rapid, spre deosebire de alte tablete. Din pacate, la momentul actual la noi nu e disponibil ceva mai bun. Sa fii totusi constienta ca Ipadul nu suporta Flash, asa ca nu vei putea sa vezi clipuri in general (pe youtube, dailymotion etc). ca sa poti sa faci asta, trebuie sa faci ceva ce se cheama "jailbreak", ceea ce nu-ti recomand daca nu prea ai experienta. Daca vrei ceva portabil, pe care sa poti sa faci cam ce ai face si cu un laptop, iti recomand un netbook, ca Dell Inspiron Duo, care e o combinatie de netbook (laptop mai mic) si tableta. http://www.myshop.com.pk/......duo_03.jpg http://media.bestofmicro.com/Dell-Inspiron-duo,3-V-269707-13.jpg. Sper ca am fost de ajutor! :)