| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Buna! Faptul ca un anume loc sau eveniment îmi creează o stare de neliniște, înseamnă că sunt anxioasa? Pot vindeca asta?crying

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Da, vizitează/accesează/participă cât mai des, locația respectivă

| Anaasstasssssiaa explică (pentru sierra1):

Îți mulțumesc enrom

| sierra1 a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

"mulțumesc enrom"

cu pălcere mare

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca ideea de a ma intalnit cu ursul in padure(adica un eveniment) imi creeaza anxietate inseamna ca sunt anxios? Faptul ca locul in care am luat pumni si picioare imi creeaza o stare de anxietate ma face anxios?

| Anaasstasssssiaa explică (pentru anonim_4396):

Haha, bun răspuns laughing m-ai bine-dispus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

Ma bucur happy