| Jessicastarcool a întrebat:

Buna fete si baieti, as dori sa ma ajutati in privinta jurnalului meu personal. ce sa scriu si ce desene sa fac, exemple, ce ati scris voi, idei, desene, mottouri cool etc.
Va avertizez ca am scris deja mult in jurnal as ca nu va fi asa de usor de raspuns...
succes
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rousestarcool2002 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa spui ce crezi despre prieteni si despre peripetiile voastre.
ce calitati iti plac, despre ce doreste inima cel mai tare.despre ce te bucura.

3 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Poti sa desenezi ce ai facut in ziua respectiva sau ce ai vrea sa faci ce visezi sa ajungi sau sa desenezi lumea cum arata din perspectiva ta

| mada1820 a răspuns:

Buna,poti scrie ce simti,ce iti place,ce iti displace,la ce visezi pe viitor,ce asteptari ai de la viata, ce apreciezi la oameni, ce detesti, scrie statusuri care te-au impresionat, care te regasesti in ele.

| Jess123 a răspuns:

Heeei happy eu am un jurnal de 5 ani de zile si niciodata nu m-am gandit ce desene sa fac, ce mottouri sa pun sau ce sa scriu. Am avut ce sa scriu si inca am. De exemplu atunci cand eram trista sau suparata pe cineva faceam niste mazgalituri si umpleam pagini. Alteori, stateam ore ca sa pictez ceva si sa arate cat mai frumos. Nu trebuie sa fie ca o pagina de revista, trebuie sa te reprezinte si sa-ti placa tie. Poti scrie citate din cartile pe care le-ai citit sau, daca vrei, poti decupa din diferite reviste si ziare articole si imagini, sa pui poze...Crede-ma, te ajuta sa te descarci si peste ani o sa vezi cat de mult ti-ai schimbat modul de gandire... Pup :*