| ☆ Danny☆ a întrebat:

Fetele, voi de la ce varsta ati inceput sa puratati sutien sau bustiera?

38 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Eu bustiera de la 12-13 ani si sutien de la 14... cam asa. Tu cati ani ai?

| Aηηy a răspuns:

Bustiera de la 13, sutien 14. cam asa, depinde de marime tongue.
Tu cati ani ai?

| Aηηy a răspuns:

Bustiera 13, sutien 14. :*

| marrr a răspuns:

Eu am 12 si bustiera port de pe la 11 dar nu am sanii f mari

| Alisa a răspuns:

Bustiera am inceput sa port de la 12-13 ani, mai ales la scoala cand aveam sportul. Si sutien de la 15-16 ani.
Nu am sanii mari(sunt acceptabili), si nu am chiar asa nevoie.

| Angiutssa a răspuns:

Din clasa a V-a port bustierahappy

| kaya a răspuns:

Eu am avut sani mici si frumosi nu am purtat sutien nici bustiera pentru ca nu aveam ce sa pun si nu ma tentathee hee si abia la 19 ani am purtat sutien, cu toate ca au trecut cativa ani nici acum nu prea port doar cand e nevoie, daca ai sani mici si daca esti mica de ani e bine sa ii lasi asa sa nu porti nimic daca ai sani mari poti sa porti sutien ori bustiera. Aveam fete in clasa care nu aveau sani dar purtau sutien cu burete doar sa aiba piept mai mare, si cam toate fetele o fac la varsta de 12 13 ani, acum decizia iti apartine happy

| deyutzyk97 a răspuns (pentru kaya):

Este foarte adevarat sunt total de acord cu tinewinking

| Symona a răspuns:

De la 13 ani... dar purtam numai bustiera happy

| ☆ Danny☆ explică:

Eu 12 jumatate

| roxyrocks a răspuns:

12 ani bustiera si 13 si ceva sutienhee hee

| licutza_1435 a răspuns:

10 ani")

| ade_9971 a răspuns:

Bustiera port de la 11 anibig grin

| SuperGirl8 a răspuns:

Poi.sincer.eu sunt destul de dezvoltata
Dar' nu e prea bine sa porti sutien cand sanii sunt inca in crestere
Deci. port busTiera
De pe la vreo 12-13 ani'

| mihaela11 a răspuns:

Nu prea aveam nevoie dar de la 11 ani jumatate

| love_cat a răspuns:

De la 12 sutien

| anonimathebest a răspuns:

Eu am 10 ani si port bustiera.(am sanii mai mari si mai frumosi)

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bustiera din clasa a 5 a.
Sutien dunpa implinirea varstei de 14 ani, mi se parea prea devreme pe la 13. Si la inceputul clasei a 7 a fetele se jucau ft mult dea desfacutul sutienului si am preferat sa nu am sutien.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo am sanii dezvoltatzi si am purtat 1 an bustiera(11 ani)... apoy la 12 sutiene fara sarma...si la 13 am inceput sa port sutien normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am purtat bustiera de la 10 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 12 ani.si port si sutien si bustierawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey... Yo am 12 ani Si port sutien pentru ca am ce sa punlaughingPoo iti apartine decizia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port de la 11 ani bustiera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci t rog.tte ziceti ca avtz saniii mari si purtati bustiere sutiene.shiu eu ii am dar nu ma laud. app port sutien de la 12 ani si nu-l port de drag. ci ca am nv d el. aasha ca nu il iau sa imi fac sanii mai mari. acum am 15 ani si sunt frt mandra de mine am un corp OK, saniii OK tte ftele sunt geloase p mine ca le fur BAIETZI. app nm meu e dyssa (denisa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port sutien 5 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am anceput la varsta de 10 sa port bustiera si la 12 sutien! cati ai yahoo? mill dai terog daca ai?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 11-12 da nu am sanii tare mari adica avem vreo 3 sutiene sh tot p alea ca nu mai gaseam da nu purtam mereu asa mai azi mai maine adica... da nu am nici acum sani f mari marimea 1 am aproape 14 ani da nah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la varsta de 11 ani am inceput sa port sutien pentru ca is foarte dezvoltata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 11 ani si... la 7-8 ani m-am dezvoltat, apoi au inceput sa imi creasca sanii, imi este rusine sa ii zic mamei ca vreau un sutien, chiar daca stiu ca va accepta, dar deocamdata port bustiera la sport deoarece se vede cam urat prin bluzite.si vara, pentru ca eu am bluze mai transparente, putin, de exemplu anul trecut de revelion am purtat sutien si am avut unde sa pun sanii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port bustiera de la 9 si sutien de la 11