| AlexiaRosu a întrebat:

Bună fetelor! Acum câteva luni m-am îndrăgostit de un băiat, era in gașca mea de prieteni și vorbeam. Ne-am pus împreuna, după ce ne-am spus ca ne placem reciproc, după 3-4 săptămâni ne-am despărțit. Acum s-a îndrăgostit de altă fată. Nu știu ce sa fac. Ei când vorbesc ma simt foarte naspa. Va rog ajutați-ma sa trec peste.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"... ne am pus împreuna după ce ne am spus ca ne placem reciproc, după 3-4 săptămâni ne-am despărțit"

Esti gravida, adica?

| AlexiaRosu explică (pentru Violleta2022):

Nu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti sigura ca nu esti gravida?
Odata ce ai mentionat ca v-ati pus deja impreuna... deci o posibila sarcina?
I-ai cedat mult prea usor si de aia a renuntat la tine!

| maicalciobotaru a răspuns (pentru Violleta2022):

Hey Buna

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te putem ajuta cu vorbe. Va trebui să înveți asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il.baga in seama
Nu te merita
Pe mine ma ajuta inghetata