| DiaaaaBlondii a întrebat:

Fetelor am nevoiee de o parere...mi-as achizitiona o pereche de botinee care mie mi se par foarte dragute, dar am nevoie si de parerea voastra ..Sunt potrivite pentru toamna asta. dar nu sunt hotarata..nu vreau sa para nici foarte eleganti, pentru ca i-as asorta cu jeansi sau colanti. chiar nu stiu ce sa fac.
Ma puteti ajuta? :o3
acestea sunt botinele http://ro.bfashion.com/cizme-si-botine/botine-tamira01?c olorId=26
:-*

Răspuns Câştigător
| Mihaela2710 a răspuns:

Wow. Sunt sexy. Si dragute. Si inalte. Si sunt si simple, adica nu pot spune ca sunt foarte sofisticate. Si eu mi leas cumpara daca nas strange bani pentru un nou telefon. Pretul e foarte convenabil.
Pe scurt imi plac. happy

| DiaaaaBlondii explică (pentru Mihaela2710):

Multumesc pentru sfat kisso sa tin conthappy

4 răspunsuri:
| pisicutzza990 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa le cumperi.Sunt foarte dragute si frumoase.Se potrivesc de minune cu blugi sau cu colanti.Eu daca as fii in locul tau i-as lua. Funda? =D

| faya a răspuns:

Sunt super dragute doar ca trebuie sa ai mare grija cand ploua. sad Ca se strica materialul si ramane patat.

| Anelym a răspuns:

Sunt draguti cu blugi merg, dar nu si cu colanti.zic eu big grin..botinele sunt elegante.Nustiu, eu in locul tau as mai cauta.