| Floriiiiiii a întrebat:

fetelor am o intrebare de fiecare data ma trezesc la 7:00 pentru scoala si ma chiunui cu o problema trebuie sa ma machez acum 2 -3 saptamani am avut pojar si in locurile unde am avut bubite mi-au ramas urme rosii mi-am luat un fond de ten de la avon nu e tocmai culoarea mea eu sunt foarte alba la fata cand il aplic ma inrosesc la fata si petele se vad tot mai tare miau si aparut multe cosuri e posibil sa fie de la el? acum mi-am comandat un fond de ten de la oriflame sper ca va fi bun....am gasit mai deschis si este culoarea mea.big grin eu aplic o crema si dupa fond de ten pudra,, creion rimel big grin as vrea niste sfaturi si videoclipuri cu make-up-uri pentru aplicarea corecta a unui fond de ten pudra etc. Mersii

1 răspuns:
| dorin12 a răspuns:

Sa te dai cu un fond de ten dupa spalare si o reteta buna pune albusul unui uo inro farfurie si cu putita cacao te daii pe fata lasi catva timp apoi vei fi mai frumoasa si cosurile etc vor dispare:X