| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor am o intrebare pentru. voi...happy Daca barbatul cu care sunteti stie sa se comporte cu o femeie, sa o faca sa se simta in siguranta, sa o iubeasca, sa o alinte, sa-i faca pe plac, este sincer, inteligent, pune accent pe preludiu(actul sexual pentru. mine nu se rezuma doar la penetrare) mai conteaza marimea penisului? In cazul meu penisul are 13 cm(mda, ma simt foarte prost din aceasta cauza).
Va intreb acest lucru pentru.ca doresc sa stiu parerea voastra fetelor...eu am o gandire mult mai matura decat fetele/baietii de la mine din clasa(nu sunt copilaros si nu traiesc cu impresia ca tot ce zboara se mananca), sunt genul de barbat serios care isi doreste o cariera de succes.
Sunt solid(nu sunt slabanog sa ma ia vantul dar nici gras), fac sala si am putina burtica(-nu se observa si este tare, nu moale- multe fete mi-au spus ca arat foarte bine asa cum sunt big grin).
Stiu ca suna mai mult a anunt matrimonial, dar doresc parerea voastra pentru.ca vreau sa imi recastig increderea in mine(incredere care a fost stricata de niste pitipoance distruse-"fetite"cu bani de la parinti ce vor doar "baieti rai"-)
P.S.1: sunt baiat(sper ca va-ti dat seama) si am 18 ani.
P.S.2:scuza-ti eventualele greseli gramaticale(m-am grabit)

Răspuns Câştigător
| BlackNights a răspuns:

Da suna a anunt matrimonial, dar f putinlaughing)mai lipsea sa spui ce cauti.Ai avut ghinion ca ai dat de pitzi, nu toate sunt asa.Si eu una prefer sa stie sa se comporte frumos si sa nu il aiba marebig grin