| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! As vrea sa imi cumpar niste haine dragute de primavara:niste tricouri o camasa si o pereche de blugi. Problema este ca eu sunt mai plinuta am 1, 65 si 55 kg si imi gasesc greu blugi care sa arate chiar bine. Imi puteti recomanda ceva sau da niste sfaturi? Ofer funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| diapopa a răspuns:

Daca tu chiar ai 55 de kg, atunci draga mea ai kg perfecte pentru inaltimea ta!winking
legat de intrebarea ta cu blugii, eu iti recomand sa iti cumperi blugi cu talie inlata, sunt si la moda si arata si bine pe oricine
bafta ca cautatwinking

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Incearca pantaloni/blugi cu talie inalta in culori inchise. Mergi si uita-te prin magazine. Cred ca in mall ai cele mai mari sanse sa gasesti ceva misto.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu esti grasa.O fata trebuie să aibă forme.Eu am o greutate mai mare ca a ta si arat foarte bine.Eu zic sa porți pantaloni cu talie înaltă. Sunt la moda.happy

| Sociopatul a răspuns:

Cum esti plinuta la 165 si 55 kg? laughing))