| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Buna >fetelorbig grin<

Vreau sa ma tund.

Sa imi fac breton si sa ma tund mai scurt.(am parul lung)

Cum as putea sa ma tund?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna daca vrei sa te tunzi mai scurt eu zic sa opezi pentru o tunsoare in scari cu breton drept in fata(daca ai fruntea mai mare)sau breton intr-o parte filat(daca ai fata rotunda si fruntea mica).
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Allinna12 a răspuns:

Bob sau tunsoare asimetrica thinking Nu stiu sigur cum se numeste. Ideea e ca are un colt mai lung dacat celalalt si in spate, pe ceafa, esti tunsa scurt de tot. Bretonul e mai lung si pe frunte. Tunsoarea e geniala si pica foarte bine.

Sper ca ai inteles pentru ca nu ma pricep la explicatii :d.

Desiiii... te induri sa renunti la parul lung?! Sa nu regreti. Si eu am avut parul lung pana la fund si bretonul intr-o parte. Eu m-am tuns scurt cum ti-am zis mai sus. Cei drept pica foarte bine, dar sincera sa fiu imi vreau parul lung la loc. Va trebui dupa asta sa te tunzi cand o sa-ti mai creasca drept pentru ca lung va lua o forma ciudata.

Sper sa-ti fie de folos ce ti-am zis. :*