| croissant a întrebat:

Buna fetelor, eu am parul ondulat si doresc sa ma tund bob. Ma gandeam sa il indrept in fiecare zi ca sa imi stea frumos. Voi ce spuneti? Simt nevoia de o schimbare de look

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Ești sigură că chiar te vei îndrepta zilnic? Plus că prin procesup ăsta treptat vei pierde buclele, vorbesc din experiența mea. Oricum, nu uita să utilizezi protecție termică.
Poți încerca, dar dacă nu-ți place, nu prea mai ai ce să faci.

1 răspuns:
| Ofiintă a răspuns:

Poate nu este nevoie să îl îndrepți chiar în fiecare zi.
Eu zic că este o idee bună. Îmi plac tunsorile bob lung.
In ceea ce privește tunsoarea bob, contează să ai un par cu o structură medie sau groasă.