| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor, (sunt baiat) as fi interesat de o fata (emo daca se poate) in Constanta. Eu am 15 ani, 1.85m, si 75kg.
id meu: mat31_new
astept sa vorbim si sa facem schimb de poze big grin

6 răspunsuri:
| Joey95 a răspuns:

Matrimoniale scrie pe tine.

| mat31new a răspuns (pentru Joey95):

Sa stii ca eu sunt disperat rau de tot, doar pitzipoance am in scoala si nu mai stiu pe unde sa caut...

| Joey95 a răspuns (pentru mat31new):

Nu rau de totlaughing. anyway, nu trebuie sa dai anunturi pe TPU frate, o sa gasesti tu pe cineva intr-un final, stai linistit! happy

| mat31new a răspuns (pentru Joey95):

Mersi de incurajare happy

| Joey95 a răspuns (pentru mat31new):

Sa cresti mare!laughing

| xDepression a răspuns:

Varmea este emo, id.ul ei: andra_star45@yahoo.com, e din ct. Are 14 ani, 1.60 si 45 de kg